گرد هم آیی روسای کمیته مربیان سبک های تحت پوشش فدراسیون كاراته

گرد هم آیی روسای کمیته مربیان سبک های تحت پوشش فدراسیون برای اولين بار درروز چهارشنبه ۲۷ تيرماه در سالن شهيد كبگانيان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سبک شوتوکان آسای ریو ایران، نخستین گرد هم آیی روسای كميته مربيان سبك های تحت پوشش فدراسيون درروزچهارشنبه ۲۷تیرماه با حضور محسن آشوری دبير و اعضاء كميته مربيان فدراسیون کاراته برگزار شدکه در این گرد هم آیی جواد باقریان رئیس کمیته مربیان سبک شوتوکان آسای ریو ایران به نمایندگی از آن سبک شرکت داشتند.

در اين نشست که تعدادی از روسای سبک ها نیز شرکت داشتندودر مورد برگزاری دوره های عملی سبكی(مربيگری درجه سه) بحث و بررسی شد و مقرر گرديد سبكها دو نفر(يك نفر در بخش مردان و يك نفر در بخش بانوان درسطح لیسانس تربیت بدنی) براي شركت در دوره آموزش برگزاری مربيگری سبكی به فدراسيون معرفی كنند.

نکته ی بسیارمهمی که بسیاری از شرکت کنندگان در این نشست بر آن تاکید داشتند مبلغ های گزافی بود که فدراسیون جهت صدور حکم های گوناگون دریافت میکند.دراین رابطه دبیر فدراسیون با دفاع از این موضوع دلیل آن را نبود بودجه کافی ونبود اسپانسر برای فدراسیون وهزینه های بسیار بالا جهت اعزام تیم ها به مسابقات برون مرزی یاد کرد.


/ 0 نظر / 39 بازدید